Home » DOBOJ: Sloga Meridian ubjedljiva protiv Veleža

DOBOJ: Sloga Meridian ubjedljiva protiv Veleža

Piše INFO

Fudbaleri Sloge Meridian savladali su ekipu Veleža iz Mostara rezultatom 3:0 (1:0) na stadionu „Dr Milan Jelić” u Modriči, u susretu 8. kola M:tel Premijer lige BiH.

Domaći su poveli u 43. minuti nakon šuta Luke Kulenovića, kada je golman gostiju Slaviša Bogdanović kratko odbio loptu, na koju je natrčao Mario Krstovski, koji je pogodio za 1:0.Igrao se 52. minut meča kada je Sloga Meridian duplirala vodstvo, strijelac je bio Aleksandar Milaković nakon asistencije Marija Krstovskog.

Za konačnih 3:0 za Dobojlije u 80. minuti utakmice precizan je bio Leo Janković.Nakon nepotpuno odigranog osmog kola Sloga Meridian zauzima treće mjesto na prvenstvenoj tabeli sa 11 osvojenih bodova i gol razlikom 16:10 (+6).U narednom 9. kolu Sloga Meridian u subotu, 3. septembra, gostuje u Tuzli gdje će se sastati sa Slobodom.

Izvor: RTV Doboj