Home » DOBOJ: Futsaleri Doboja osvajači Kupa Republike Srpske

DOBOJ: Futsaleri Doboja osvajači Kupa Republike Srpske

Piše INFO

Futsaleri Doboja osvojili su Kup Republike Srpske pobjedom nad ekipom Kneževa rezultatom 3:0 (1:0), u finalnom susretu Kupa koji je odigran u Areni Gradiška u istoimenom mjestu.Dobojski futsaleri su poveli 1:0 golom Envera Buljubašića u 6. minutu meča. S tim rezultatom se otišlo na odmor. Dobojlije dupliraju vođstvo u 27. minutu preko Vladana Lukića, da bi konačnih 3:0 postavio Vladimir Džombić u posljednjem minutu utakmice, udarcem preko cijelog terena.Međutim, vremena za slavlje nema mnogo jer Dobojlije već u subotu u posljednjem 18. kolu Premijer futsal lige BIH u Osječanima dočekuju ekipu Salinesa.

Za plasman u plej-of potrebna im je pobjeda ili neriješen rezultat protiv tuzlanske ekipe, uz pobjedu ili neriješen rezultat direktnog konkurenta za ulazak u plej-of tima MNK Hercegovina na gostovanju u Sarajevu kod istoimene ekipe.Futsalerima Doboja na ovom velikom uspjehu čestitao je i gradonačelnik Doboja, Boris Jerinić, putem svoje zvanične Fejsbuk stranice.

Izvor:RTV Doboj